BAYRAM TOHUM

WhatsApp Image 2018-08-04 at 13.31.36Firmamız 1985 yılında Bayram Tohum olarak kurulmuş ve soğan tohumculuğunda ihtisaslaşmayı hedeflemiştir. Firmamız kurucusu Ziraat Yüksek Mühendisi Osman BAYRAM ve oğlu Ziraat Mühendisi Eylem BAYRAM' dır. Bir aile şirketi olarak başlayan firmamız günümüz teknolojilerini ve bilgisini harmanlayıp soğan tohumculuğunda uluslararası bir firma olmayı başarmıştır. Merkez ofisimiz Ankara Polatlı'da bulunmaktadır. Soğan tohumu üretimimiz Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde devam etmekle beraber ana üretim alanı Marmara Bölgesinde bulunmaktadır.

Bayram Tohum yılların tecrübesi ve birikimi ile ülkemiz toprakları ve iklimine uygun, en yüksek verim ve en iyi kalitede ürünü sağlayacak soğan tohumunu üreterek ülke çapında pazarlamaktadır. Ayrıca dış pazarın ihtiyacına yönelik çeşitlerin ıslahı ve geliştirilmesiyle başta komşu ülkeler olmak üzere Avrupa, Asya ve Afrika pazarlarına da girmiştir.

Bayram Tohum ülkemiz ve yabancı ülkelerin ihtiyacına yönelik yüksek kalitede soğan tohumunu üretmek için araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

logo_k